Eredmények:

3 km

1998 és utána született lány korcsoport

1 helyezett: Gogolák Réka (Dabas, Kossuth Lajos Általános Iskola, Dabas)

2. helyezett: Bukovszki Tünde (Kossuth Lajos Általános Iskola, Dabas)

3. helyezett: Zsitva Éva (Kakucsi Általános Iskola)

1998 és utána született fiú korcsoport

1. helyezett: Dupa Márk (Huszka Hermina Általános Iskola, Örkény)

2. helyezett: Botlik Dávid (Kakucsi Általános Iskola)

3. helyezett: Kanyik András (Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas)

 

1994-1997 között született lány korcsoportban

1. helyezett: Galambos Timea (Újhartyán, Német Nemzetiségi Általános Iskola)

2. helyezett: Latyák Noémi (Hernádi Általános Iskola)

3. helyezett: Farkas Vivien (Gyóni Géza Általános Iskola)

1994-1997 között született fiú korcsoportban

1. helyezett: Bósza Károly (Huszka Hermina Általános Iskola)

2. helyezett: Garajszki Péter (Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas)

3. helyezett: Lozsek Martin (Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas)

 

1990-1993 között született lány korcsoportban:

1. helyezett: Méri Zsanett (Ócsa, Bólyai Gimnázium)

2. helyezett: Bennárik Barbara (Szent János Katolikus Általános Iskola Dabas)

3. helyezett: Vass Melinda (Táncsics Mihály Gimnázium Dabas)

1990-1993 között született fiú korcsoportban:

1 helyezett: Vrág Viktor (Bólyai Gimnázium Ócsa)

2. helyezett: Csík Márton (Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola Dabas)

3. helyezett: Major Máté (Gyóni Géza Általános Iskola)

 

1989 és előtte született lány korcsoportban

1 helyezett: Schmitter Beatrix (Újhartyán, Német Nemzetiségi Általános Iskola)

2. helyezett: Kabai Jolán (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dabas)

3. helyezett: Tóth Istvánné (Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas)

1989 és előtte született fiú korcsoportban

1. helyezett: Balla János

2. helyezett: Balla István

3. helyezett: Petrányi Csaba

 

Negyedmaraton (10,5 km)

Nők:

Rolland Henriett

Fójer Tímea

Zelovics Dóra

 

Férfiak:

Tóth József

Lukács István

Kisházi Gábor

 

 

 
 
 

vissza az előző oldalra