Duatlon Diákolimpia Országos Döntő

Október 10-én Kunmadarason rendezték meg a Dutlon Diákolimpia Országos Döntőjét,
ahol kitűnő eredmények születtek. 
A II. korcsoportos leányok versenyében Fodor Rita, a Gyóni Géza Általános Iskola tanulója
a Diákolimpia Országos Bajnoka címet szerezte meg, míg a IV. korcsoportos leányok 
versenyében a Gyóni Géza Általános Iskola csapata szintén bajnoki címet szerzett.

Eredmények:
I. korcsoport lányok:		
12. Hende Helga	   Gyóni Géza Ált. Isk.
27. Sinka Dortna	   II. Rákóczi Ált. Isk.
39. Fózer Tímea	   Gyóni Géza Ált. Isk.
43. Kámen Zsófia      Szent János Ált. Isk.
57. Harminc Viktória   Gyóni Géza Ált. Isk.
Csapat:  6. Gyóni Géza Ált. Isk.

I. korcsport fiúk:		
30. Körmendi Péter	II. Rákóczi Ált Isk.
47. Kollár Áron	Kossuth Lajos Ált. Isk.
48. Papp Tamás	II. Rákóczi Ált. Isk.
55. Juhász József	Kossuth Lajos Ált. Isk.
56. Kiss Viktor	II. Rákóczi Ált. Isk.
Csapat:  8. Rákóczi Ált. Isk.

II. korcsoport lányok:		
1. Fodor Rita	Gyóni Géza Ált. Isk.
74. Gáspár Rita	Gyóni Géza Ált. Isk.
	          
II. korcsoport fiúk:		
23. Kiss Attila	Gyóni Géza Ált. Isk.
32. Lozsek Martin	Gyóni Géza Ált. Isk.
	

III. korcsoport lányok:	
6. Tóth Andrea	Gyóni Géza Ált. Isk.
7. Kuli Sára	Gyóni Géza Ált. Isk.
13. Nagy Vanda	Táncsics Mihály Gimnázium
41. Hende Cintia	Gyóni Géza Ált Isk.
Csapat:  2. Gyóni Géza Ált. Isk.

III. korcsoport fiúk:		
43. Janicsák Péter	Kossuth Lajos Ált. Isk.
51. Deminger Bence Gyóni Géza Ált. Isk.
66. Lakos Gergő	Gyóni Géza Ált. Isk.
80. Balázs Gábor	Gyóni Géza Ált. Isk.
Csapat:  7. Gyóni Géza Ált Isk.

IV. korcsoport lányok:		
21. Majer Edina	Gyóni Géza Ált. Isk.
44. Fecsó Zsuzsanna Gyóni Géza Ált. Isk.
49. Szilaj Lilla	Gyóni Géza Ált. Isk.
Csapat:  1. Gyóni Géza Ált. Isk.

IV. korcsoport fiúk:                                    
4. Suhajda Balázs	Ócsa, Bolyai Gimnázium
8. Garajszki Dávid	Táncsics Mihály Gimnázium
17. Mádi Zsolt 	Hernád Ált. Isk.
21. Majer Lénárd	Gyóni Géza Ált. Isk.
31. Misek Zsolt	Gyóni Géza Ált. Isk.
75. Bennárik Mihály	Gyóni Géza Ált. Isk.
Csapat:  2. Gyóni Géza Ált. Isk.

V. korcsoport lányok:		
22. Láposi Katalin	Kossuth Zsuzsa Szakképző

V. korcsoport fiúk:		
24. Mádi Zsolt	Ócsa, Bolyai Gimnázium
59. Sós Zsolt	Kossuth Zsuzsa Szakképző 

VI. korcsoport lányok:	
19. Lorántfy Bettina	Táncsics Mihály Gimnázium	

VI. korcsoport fiúk:		
42. Szágos Gábor	Táncsics Mihály Gimnázium
44. Takács Tamás	Táncsics Mihály Gimnázium
Csapat:  6. Táncsics Mihály Gimnázium	

Az iskolák közötti pontversenyben a Gyóni Géza Általános Iskola csapata 
a 3. helyezést érte el.
Lorántfyné Horváth Ildikó

vissza az előző oldalra